O Nas

Homedecco powstało z zamiłowania do prostych nowoczesnych form oraz dbałości o detale. Poszukujemy prostych sposobów na  nadanie wnętrzom ekskluzywnego i niepowtarzalnego klimatu skupiając się na szczegółach.

Naszym głównym produktem są donice wykonane ze stali nierdzewnej, które razem z zielenią roślin tworzą wspaniałe połączenie. Wszystkie donice projektujemy własnoręcznie w naszej pracowni. Nie ograniczamy się jednak tylko do standardowych rozwiązań, staramy się kreować najnowsze trendy tworząc indywidualne projekty dla naszych klientów tak, aby  jak najlepiej spełniały swoją funkcję i wypełniały wnętrza.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w Polsce przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii produkcji, zgodnie z naszymi wytycznymi, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość wykonania.

Nasze produkty zdobią już wiele domów i mieszkań, a także biur, hoteli i banków w Polsce. Wśród najważniejszych klientów wymienić można: Hotel Double Tree by Hilton Warsaw, Salony Porsche, Bank PeKaO SA , czy Alior Bank.

Oprócz polskiego rynku donice naszego autorstwa dotarły również w różne zakątki Świata m.in. do Hiszpanii, Monako, Belgii, Irlandii, Liberii oraz Włoszech.